Warsztaty 2017

Śladami Jana Potockiego
Interdyscyplinarny obóz naukowo-kulturalny dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej (także dla studentów) zainteresowanej geografią, historią, literaturą lub sztuką odbędzie się w dniach 3-9 lipca 2017 roku na Zamku w Łańcucie.
Uczestnicy codziennie biorą udział w warsztatach przedmiotowych (do wyboru zajęcia geograficzne, politologiczne, historyczne, literackie i teatralne), zwiedzaniu ekspozycji muzealnych (niedostępnych dla turystów), spotkaniach i dyskusjach z ludźmi kultury oraz koncertach muzyki klasycznej i wieczorach filmowych. Zajęcia w zależności od wybranych dziedzin odbywają się w godzinach 9.15 – 15.15 lub 10.30 – 16.45, natomiast koncerty i wieczory filmowe (fakultatywne dla osób dojeżdżających) są w godzinach 19.00 – 21.00. Warsztaty będą prowadzone przez absolwentów olimpiad międzynarodowych oraz doktorantów.
Zgłoszenia dokonuje się poprzez wysłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego. W razie problemów z wypełnieniem formularza prosimy o kontakt: aruszel@jagiellonska.org Termin zgłoszeń mija 23 czerwca o godz. 17:00. Wyniki zostaną opublikowane 24 czerwca. Następnie zakwalifikowani uczestnicy otrzymają informacje organizacyjne oraz materiały do zajęć drogą elektroniczną na adresy podane w formularzu.
Udział w obozie jest bezpłatny dzięki wsparciu Województwa Podkarpackiego
(warsztaty, wstęp na ekspozycje muzealne, program kulturalny) oraz
Fundacji Potrafisz Polsko (wykłady otwarte, organizacja kwesty).

 

Organizator

Mecenat

Partnerzy