Kontakt

Adres kontaktowy: fundacja@jagiellonska.org

Adres korespondencyjny:
Fundacja Jagiellońska
ul. Zielona 70, 37-100 Łańcut

Zarząd
Maciej Respekta – prezes zarządu
mrespekta@jagiellonska.org
Weronika Szpytma – członek zarządu
wszpytma@jagiellonska.org
Maciej Trojnar – fundator i członek zarządu
mtrojnar@jagiellonska.org

 

Biuro
biuro@jagiellonska.org

 

Delegaci
Anna Szmuc – delegat ds. warsztatów zamkowych
aszmuc@jagiellonska.org; 791 203 278
Anna Petynia – delegat ds. Intermarium – historycznej gry symulacyjnej
ajpimedia@gmail.com; 731 638 957
Anna Żarkiwska – delegat ds. wymiany polsko-ukraińskiej
azarkiwska@jagiellonska.org
Justyna Bury – delegat ds. kwesty jagiellońskiej
jbury@jagiellonska.org

 

Oddziały:
Jarosław jaroslaw@jagiellonska.org
Krosno krosno@jagiellonska.org
Przemyśl przemysl@jagiellonska.org
Stalowa Wola stalowa@jagiellonska.org
Strzyżów strzyzow@jagiellonska.org

Fundacja Jagiellońska działa dzięki hojności Darczyńców.
Jeżeli chcą Państwo razem z nami tworzyć
organizację pracującą na rzecz lokalnej społeczności oraz
przyczyniającą się do rozwoju młodych ludzi, prosimy o wsparcie.
Każda, nawet symboliczna pomoc jest dla nas ważna.

Nr konta: Santander 36 1090 2750 0000 0001 3358 2000
Tytułem: „darowizna na cele statutowe”

Dziękujemy!